22. April 2024

FUTBAL, TO JE HRA!

Povedali sme si už pred rokom, kedy sme si prvýkrát zmerali sily hneď s niekoľkými firmami v oblasti stavebníctva. Oproti minulému roku sa nám na Building Industry Football Challenge 2024 darilo až o 4 miesta lepšie!

Náš tím tento ročník na turnaji reprezentovali kolegovia Martin Katuša, Dominik Hlivák, Daniel Višňovský, Adam Hyka, Ján Hrobár, Filip Chalabala, Peter Užák aj dvaja externisti Michal Katuša a Karol Holota.

Čo sme si sľúbili, to sme aj dodržali. Trénovali sme a zlepšili sme sa! Z minuloročného 15. miesta sme v celkovom hodnotení skončili na 11. mieste. A keďže si budúci rok trúfame na top osmičku, v trénigoch a príprave nepoľavujeme.

V základnej skupine sme odohrali štyri zápasy s bilanciou troch výhier. Po postupe do Play Off – Osemfinále sa prejavila únava z predošlých zápasov a nedokázali sme dať adekvátnu odpoveď na inkasované štyri góly od tímu Danucem Slovensko, ktorým gratulujeme.

Ako je už zvykom, po každej dobre párty, nasleduje afterparty. Tej sa zúčastnili nielen hráči, ale aj kolegovia, ktorí boli náš tím podporiť.

Ďakujeme organizátorom podujatia, nášmu tímu, ako aj kolegyniam a kolegom, ktorí nás povzbudzovali a samozrejme, gratulujeme víťazom!