21. March 2023

NOVÝ SYTIQ

Keď v roku 2019 vznikol SYTIQ a. s., majoritným akcionárom našej spoločnosti bol investičný holding MiddleCap s podielom akcií vo výške 70%. Dnes, na začiatku roku 2023, sa vlastníctvo zmenilo a väčšinový podiel odkúpili manažéri, ktorí Sytiq založili a dodnes ho riadia. 30% podiel Juraja Kotúča, Mikuláša Čurika, Michala Bedaja a Zdena Kunu, sa zmenil na 100% a náš generálny riaditeľ, obchodný riaditeľ a riaditelia divízií CB a TG sa stali vlastníkmi všetkých vydaných akcií.

Za posledné štyri roky sme sa stali úspešnou, spoľahlivou a rýchlo sa rozvíjajúcou stavebnou firmou. Naše služby využívajú developeri, mestá, župy aj technologickí klienti. V súčasnosti sa podieľame na výstavbe obchodných, rezidenčných aj administratívnych projektov a nechýbajú ani stavby z oblasti občianskej vybavenosti, športu a kultúry na západnom, strednom aj východnom Slovensku.

Spolu s našim tímom profesionálov z oblasti stavebníctva a riadenia stavieb sa už teraz tešíme na všetky výzvy, ktoré sú pred  nami a i naďalej budeme spoľahlivým partnerom so schopnosťou doručiť výsledný produkt vo vysokom štandarde.