2. January 2023

ŠTASTNÉ A STAVEBNÉ

Za spoluprácu v predošlom roku, sme v decembri našim klientom a obchodným partnerom rozdávali stavebné darčeky. Boli nimi krabičky plné rôznorodých Lego dielikov, z ktorých si každý mohol navrhnúť a postaviť vlastný miniprojekt. Povedali sme si totiž, že keď my staviame celý rok, cez sviatky by ste mohli stavať vy.

MINAS TIRITH A MINAS MORGUL

Na Lego sa vrhli aj naši kolegovia a ukázali nám ich malé stavebné sny. Obchodný riaditeľ, Mikuláš Čurik, postavil dve vežovité mestá Minas Tirith a Minas Morgul z jeho obľúbenej knižnej ságy Pán prsteňov.

MOST NAD MOROM

Aj náš generálny riaditeľ, Juraj Kotúč, otestoval špecifické Lego dieliky a vrátil sa s nimi do posledného leta. Postavil totiž otočný cestný most, ktorý oddeľuje marínu na gréckom ostrove Lefkada od otvoreného mora. K mostu nechýba ani riadiaca veža a otváracie závory pre bezpečný prejazd automobilov.

MALÝ VEĽKÝ MRAKODRAP 

Do tretice staval Zdeno Kuna, riaditeľ divízie technologických stavieb. Z Lego kociek postavil druhý slovenský mrakodrap s rampami pre vjazd obyvateľov aj s kontajnerovým stojiskom.

Veríme, že vaše sviatky boli tiež plné zábavy a činností, ktoré vám dovolili plnohodnotne si oddýchnuť. Do nového roka vám prajeme veľa pokojných dní, kopec zdravia aj pracovných úspechov a tešíme sa na všetky stavebné výzvy, ktoré nás čakajú v 2023.