2. May 2023

STAVEBNÝ FUTBALOVÝ TURNAJ

Koncom marca sme sa zo stavby presunuli na ihrisko a bezpečnostné vesty sme vymenili za dresy. Na Building Industry Football Challenge 2022 sme utužili tímového ducha a zmerali sme si  sily s niekoľkými firmami z oblasti stavebníctva.

Náš tím reprezentovali kolegovia Laci Demeter, Martin Katuša, Dominik Hlivák, Daniel Višňovský, Adam Hyka, Peter Šidelský, Peter Užák a Ján Hrobár. Spolu sme odohrali 5 zápasov, z toho jeden v play off. Nad vzduchotechnikmi z firmy Gremiklima sme síce v prvom zápase vyhrali, no v osemfinále nás porazil Metrostav 2:0.

I keď celkovo sme skončili až na 15. mieste z 20 mužstiev, nevešiame hlavy. Získali sme nové skúsenosti, spoznali sme množsto ľudí a máme silnú motiváciu trénovať a zabojovať o lepšiu priečku nabudúce. Pár dní po zápase sme si zarezervovali halu na pravidelné firemné tréningy a futbal začíname hrať pravidelne. Vylepšíme si tak aj mimo-stavebnú spoluprácu, urobíme niečo pre svoje zdravie a veríme, že o rok budeme Sytiq reprezentovať o poriadny kus lepšie.

Ďakujeme organizátorom podujatia, našim skvelým kolegom a kolegyniam, ktorý nás na turnaji povzbudzovali a gratulujeme víťazom Keramike Soukup. Na odvetu sa tešíme nabudúce!