Kariéra

Pracovník controllingu

  • Miesto výkonu práce
    Bratislava
  • Druh pracovného pomeru
    Plný úväzok
  • Termín nástupu
    Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovávanie ekonomických dát

  • podieľať sa na finančno - ekonomickej agende oddelenia controllingu

  • príprava podnikateľského plánu a  čiastkových plánov spoločnosti

  • kontrolovať plnenie plánu po úsekoch a projektoch spoločnosti

  • spracovávať výkazy a skupinový reporting

  • vypracovávať finančné analýzy spoločnosti

  • podieľať sa na zabezpečení a príprave podkladov pre súťaže a ponuky

  • sledovať toky materiálov a subdodávok, avizovať prípadné problematické dodávky

  • spracovávať mesačné analytické karty stavieb

  • vypracovať mesačnú správu o výsledkoch spoločnosti - finančné ukazovatele

  • spracovávať a analyzovať výstupy z informačného systému spoločnosti

Finančné ohodnotenie

1 500 EUR
Pracovná pozícia je zahrňovaná do odmeňovania 13. platu.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • silné zázemie stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje

  • stabilné pracovné miesto

  • mzdu v závislosti od schopností kandidáta

  • ročné odmeny

  • odmeny pri jubileách, významných životných udalostiach

  • flexibilná pracovná doba

  • mobilný telefón, notebook

  • školenia - možnosť rozšírenia kvalifikácie

  • príspevok zamestnávateľa na DDS

  • jazykové kurzy

  • MultiSport kartu

  • finančný príspevok na stravovanie

  • káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou

  • otvorenú a neformálnu firemnú kultúru

  • priateľskú atmosféru budujeme prostredníctvom teambuildingov, firemných raňajok ​a spoločných športových aktivít​

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz:

Sk. B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • záujem o prácu s finančnými dátami, výsledovkou a súvahou spoločnosti

  • Excel je tvoj štandardný pracovný nástroj

  • spoľahlivosť, otvorená komunikácia, ochota učiť sa nové veci

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme najneskôr do týždňa od zaslania CV kontaktovať za účelom pracovného pohovoru. Všetkým uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencii, ktorý je v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024

Mám záujem o túto pracovnú pozíciu

Ďakujeme za záujem, váš životopis bol úspešné odoslaný. Ak spĺňate požiadavky, budeme vás čoskoro kontaktovať.