Kariéra

Projektový manažér | Prešovský/Košický kraj

  • Miesto výkonu práce
    Prešovský kraj, Košický kraj
  • Druh pracovného pomeru
    Plný úväzok
  • Termín nástupu
    Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA pre prestížne stavebné projekty, ktorý bude riadiť a zodpovedať za celý stavebný projekt a svoj tím.

  • komplexne riadi, organizuje, koordinuje a kontroluje práce a činnosti realizovaného stavebného projektu

  • zodpovedať za efektívne využitie výrobných prostriedkov a kapacít na projekte

  • koordinovať a kontrolovať subdodávateľov z hľadiska kvality, projektovej dokumentácie a harmonogramu stavby

  • priebežne sledovať plnenie plánovaných výkonov

  • koordinovať projektový tím

  • spolupracovať pri uzatváraní subdodávateľských zmlúv

  • zabezpečovať návrhy ročných, štvrťročných a mesačných plánov výstavby

  • pravidelne reportovať manažmentu spoločnosti

  • spolupracovať s projektantmi, dozorom stavby, zúčastňovať sa obchodných rokovaní

  • zabezpečovať podklady pre tvorbu cien

  • zodpovedať za odstránenie chýb a vzniknutých nedorobkov

  • zabezpečovať odovzdanie projektu objednávateľovi

  • spolupracovať pri reklamačnom procese

Finančné ohodnotenie

Mzdové podmienky (brutto)
2 700 EUR/mesiac

Platové podmienky: 2 700 – 3 000 EUR/mesiac. Platové podmienky budú dohodnuté individuálne v závislosti od praxe kandidáta.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • silné zázemie stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje

  • stabilné pracovné miesto

  • nadštandardné finančné ohodnotenie

  • odmeny za ukončenie projektu

  • odmeny pri jubileách, významných životných udalostiach

  • flexibilná pracovná doba

  • mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo - možnosť využívať aj na súkromné účely

  • zamestnávateľ hradí cestovné náhrady, zabezpečujeme ubytovanie v bytoch

  • školenia - možnosť rozšírenia kvalifikácie

  • príspevok zamestnávateľa na DDS

  • jazykové kurzy

  • MultiSport kartu

  • káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou

  • otvorenú a neformálnu firemnú kultúru

  • priateľskú atmosféru budujeme prostredníctvom teambuildingov, firemných raňajok a spoločných športových aktivít

  • môžete pracovať v príjemnom mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné staviteľstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér - stavebných projektov

Počet rokov praxe

5

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz:

Sk. B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • VŠ vzdelanie - Pozemné stavby

  • osvedčenie stavbyvedúceho: Pozemné stavby - výhoda

  • znalosť práce s PC: AutoCad, MS Project, Cenkros

  • znalosť problematiky a technických noriem

  • schopnosť pracovať s vysokým nasadením, zodpovednosť, samostatnosť, tímový hráč, aktívny a pozitívny prístup k podriadeným

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme najneskôr do 28.2.2024 kontaktovať za účelom pracovného pohovoru. Všetkým uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencii, ktorý je v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Mám záujem o túto pracovnú pozíciu

Ďakujeme za záujem, váš životopis bol úspešné odoslaný. Ak spĺňate požiadavky, budeme vás čoskoro kontaktovať.