DSS Okoč

Cieľom projektu je poskytnúť dospelým aj deťom sociálne služby rodinného typu a viesť ich tak k samostatnému a nezávislému spôsobu života.

Rodinné domy v obci Okoč, ktoré staviame pre Trnavský samosprávny kraj, majú tri časti, v ktorých postavíme šesť samostatných bytových jednotiek.

Tie poskytnú užívateľom sociálnych služieb dostatok súkromia a priestoru, no zároveň tiež špecializovanú odbornú a zdravotnícku starostlivosť

 • PODPÍSANIE ZMLUVY
  Preberáme stavenisko.
 • ZAČÍNAME S VÝSTAVBOU
  Realizujeme prvé výkopové práce.
 • DOKONČENIE ZÁKLADOVEJ DOSKY
  A teraz už len hore!
 • DOKONČENIE HRUBEJ STAVBY
  Ukončili sme výstavbu skeletu a začíname pracovať na interiéroch.
 • DOKONČENIE STAVEBNÝCH PRÁC
  Rodinné domy Okoč sú pripravené na kolaudáciu.
 • Tu sme Dokončené SPUSTENIE PREVÁDZKY
  V novom objekte už môžete zaparkovať.

Postupne dokončujeme hrubé stavby

08. 08. 2022

V Okoči dokončujeme hrubé stavby a začíname realizovať strešné, vonkajšie výplňové a zámočnícke konštrukcie a tiež železobetónové pohľadové steny. Súbor rodinných domov tak začína naberať reálne kontúry.

08. 08. 2022

3 časti a 6 bytových jednotiek

08. 08. 2022

Rodinné domy v obci Okoč, ktoré staviame pre Trnavský samosprávny kraj, majú tri časti, v ktorých postavíme šesť bytových jednotiek. Tie poskytnú užívateľom sociálnych služieb dostatok súkromia a priestoru, no zároveň tiež špecializovanú odbornú a zdravotnícku starostlivosť.

08. 08. 2022

Začali sme

20. 07. 2022

V obci Okoč na juhu Slovenska sme začali s výstavbou rodinných domov so samostatnými bytovými jednotkami, ktoré budú súčasťou projektu deinštitucionalizácie domova sociálnych služieb. Cieľom je poskytovať dospelým aj deťom sociálne služby rodinného typu a viesť ich tak k samostatnému a nezávislému spôsobu života.

20. 07. 2022