Čo je nové v Sytiq?

22. 04. 2024

FUTBAL, TO JE HRA!

Povedali sme si už pred rokom, kedy sme si prvýkrát zmerali sily hneď s niekoľkými firmami v oblasti stavebníctva. Oproti minulému roku sa nám na Building Industry Football Challenge 2024 darilo až o 4 miesta lepšie!

11. 04. 2024

Zrodil sa SYTIQ bežecký tím

Do cieľa jedného z behov ČSOB Bratislava Marathon to dotiahlo až päť našich kolegýň a traja kolegovia, ktorí sa doň zapojili. Táto úspešná premiéra nás motivovala. Už teraz v kalendároch svietia septembrové dátumy na dm ženský beh aj Telekom Night Run. A aby ste si boli istí, že to myslíme vážne, chystáme aj tímové tričká! Kolegovia, gratulujeme k výkonom a ďakujeme, že sa vám chce!

19. 03. 2024

Oslavujeme 5 rokov

Vo štvrtok 14.marca 2024 sme oslávili 5 rokov. Máme za sebou veľké výzvy a tím, bez ktorého by sme nevybudovali úspešnú a rozrastajúcu sa firmu. Záleží nám, aby za nami ostávali kvalitné a trvácne projekty, ako aj spokojní a lojálni ľudia. Tešíme sa na ďalšie spoločné roky, no vieme, že už teraz máme byť na čo hrdí.

13. 03. 2024

Aj naša stavba môže byť Stavba roka 2023!

Má čisté línie, nadčasový dizajn, funkčnosť a najmodernešie technológie s výrazným kozmopolitným charakterom administratívnej budovy s výhľadmi na Dunaj a elegantným prepojením na parkovací dom. Ak je Pribinova 40 aj vašim favoritom, hlasujte za ňu v kategórii Cena verejnosti.

02. 10. 2023

VOLEJBALOVÝ TURNAJ

Šesť členov nášho tímu sa v septembri zúčastnilo na volejbalovom turnaji v areáli Beach Club Dráždiak. V dvoch tímoch sme zabojovali proti spoločnostiam Bosch, Satur, Winners, DM Drogerie, Henkel, ZSE a SLSP. Posilnili sme svaly aj zápästia, podporili tímového ducha a tešíme sa, že sme mali možnosť spoznať ľudí z iných profesných odvetví pri uvoľnenom športovom dni.

12. 07. 2023

Výročná správa za rok 2022

Vydali sme výročnú správu za rok 2022 ktorú nájdete TU.

02. 05. 2023

STAVEBNÝ FUTBALOVÝ TURNAJ

Koncom marca sme sa zo stavby presunuli na ihrisko a bezpečnostné vesty sme vymenili za dresy. Na Building Industry Football Challenge 2023 sme utužili tímového ducha a zmerali sme si  sily s niekoľkými firmami z oblasti stavebníctva.

21. 03. 2023

NOVÝ SYTIQ

Keď v roku 2019 vznikol SYTIQ a. s., majoritným akcionárom našej spoločnosti bol investičný holding MiddleCap s podielom akcií vo výške 70%. Dnes, na začiatku roku 2023, sa vlastníctvo zmenilo a väčšinový podiel odkúpili manažéri, ktorí Sytiq založili a dodnes ho riadia. 30% podiel Juraja Kotúča, Mikuláša Čurika, Michala Bedaja a Zdena Kunu, sa zmenil na 100% a náš generálny riaditeľ, obchodný riaditeľ a riaditelia divízií CB a TG sa stali vlastníkmi všetkých vydaných akcií.

16. 02. 2023

Hľadáme stavbyvedúceho

Hľadáme stavbyvedúceho pre Bratislavský kraj. Do SYTIQ tímu prijmeme nového člena so skúsenosťami v pozemnom staviteľstve, technickými a ekonomickými vedomosťami a so schopnosťou riadiť tím. Bližšie informácie a možnosť uchádzať sa o voľnú pracovnú pozíciu nájdete v sekcii kariéra.

02. 01. 2023

ŠTASTNÉ A STAVEBNÉ

Za spoluprácu v predošlom roku, sme v decembri našim klientom a obchodným partnerom rozdávali stavebné darčeky. Boli nimi krabičky plné rôznorodých Lego dielikov, z ktorých si každý mohol navrhnúť a postaviť vlastný miniprojekt. Povedali sme si totiž, že keď my staviame celý rok, cez sviatky by ste mohli stavať vy.

27. 09. 2022

Teambiking

Začiatkom septembra sme sa všetci vybrali do Lednicko-valtického areálu, kde sme na bicykloch a vo vínnych pivniciach posilnili tímového ducha. Lebo naša práca nie je len o stavaní obvodových múrov, ale aj o budovaní pevných základov, z ktorých môžeme spoločne rásť do výšky.

30. 08. 2022

Hľadáme prípravára stavieb

Hľadáme nového člena tímu, ktorý má skúsenosti aj praktické znalosti s komplexným naceňovaním stavebných projektov. Viac o náplni pozície aj o benefitoch práce s nami nájdete v sekcii Kariéra.

23. 06. 2022

Výročná správa za rok 2021

Vydali sme výročnú správu za rok 2021 ktorú nájdete v sekcii O nás.

22. 06. 2022

Hľadáme junior právnika / advokátskeho koncipienta

Do nášho tímu hľadáme zodpovednú, samostatnú a precíznu osobu na pozíciu junior právnik. Náplňou práce nášho nového kolegu alebo kolegyne bude najmä príprava a pripomienkovanie obchodných zmlúv, spolupráca s seniornými advokátmi a poskytovanie právnej podpory pre rastúcu stavebnú spoločnosť so silným zázemím. To všetko v priateľskej atmosfére mladého kolektívu s možnosťou rastu a získania odborných skúseností. Viac informácií o otvorenej pozícií nájdete v sekcii Kariéra.

17. 12. 2021

Juraj Kotúč: Chceme pomáhať mestám

Čo všetko máme rozpracované a na čo sa tešíme v roku 2022? Dvierka do nášho stavebného sveta vám pootvoril CEO SYTIQ, Juraj Kotúč, v článku pre Pravdu.

23. 09. 2021

Hľadáme stavbyvedúceho

Do nášho bratislavského tímu potrebujeme ďalšieho stavbyvedúceho. Hľadáme človeka so skúsenosťami v stavebníctve, ktorý vie riadiť ľudí, je zodpovedný, má technické myslenie a správny odhad. Revanžovať sa budeme nadštandardným ohodnotením, extra odmenami, služobným vozidlom a prácou v mladom kolektíve s priateľskou atmosférou. Viac o voľnej pozícii sa dozviete v sekcii kariéra.

02. 06. 2021

Výročná správa za rok 2020

Vydali sme výročnú správu za rok 2020 ktorý nájdete v sekcii O nás.

28. 05. 2021

Vedeli ste že? | Beton

Približne 4 týždne po odliatí, dosiahne betón 90% svojej pevnosti.

19. 05. 2021

Vyhrali sme verejné obstarávanie na výstavbu Centra komunitných sociálnych služieb v košickej mestskej časti Krásna.

Predpokladaná doba výstavby, ktorú v týchto dňoch začíname, je 18 mesiacov a celkovo bude mať kapacitu 46 miest.