Špecializované zariadenie

Moderné zariadenie pre seniorov bude mať kapacitu 40 osôb a bude poskytovať starostlivosť pre klientov s rôznymi diagnózami ako Alzheimerova alebo Parkinsonova choroba.

V objekte bývalej školy v prírode v blízkosti obce Moravský Svätý Ján začíname s výstavbou špecializovaného zariadenia sociálnych služieb pre seniorov. V existujúcich zrekonštruovaných budovách vzniknú moderné ubytovacie a terapeutické priestory s potrebným technickým vybavením a bezbariérovými vstupmi. Okolie doplníme o spevnené plochy a zóny na oddych aj šport.

Čas výstavby odhadujeme na 18 mesiacov a projekt by mohol byť odovzdaný investorovi, Trnavskému samosprávnemu kraju, na konci roka 2024.

 • Podpísanie zmluvy s investorom
  Preberáme stavenisko.
 • Začíname s výstavbou
  Začíname s búracími a terénnymi úpravami
 • Tu sme Dokončenie hrubej stavby
  Ukončili sme výstavbu skeletu a začíname pracovať na interiéroch.
 • PRÁCA NA EXTERIÉROCH
  Prebiehajú terénne a sadové úpravy exteriérov.
 • Spustenie prevádzky
  Nové špecializované zariadenie je v plnej prevádzke.

Práce napredujú

04. 01. 2024

Pokračujeme v prácach na viacerých stavebných objektoch naraz. Spevňujeme stropy, murujeme nové priečky, pokladáme rozvody vzduchotechniky, zdravotechniky aj kúrenia a elektroinštalácií. Budovy zatepľujeme a oplášťujeme, izolujeme vodné nádrže na pitnú aj požiarnu vodu, pracujeme na časti spevnených ploch a pripravujeme sa aj na realizáciu poterov a omietok v interiéroch.

04. 01. 2024

Búracie práce

29. 06. 2023

Po prevzatí staveniska sme začali búracími prácami a demontážou pôvodného zariadenia, obkladov a rozvodov. Sústredíme sa najmä na technicko-hospodársky blok s kotolňou, ktorú potrebujeme mať funkčnú pred najbližšou zimou. Po ukončení prípravných prác sa pustíme do hrubej stavby.

29. 06. 2023

Začíname

24. 04. 2023

Začíname s výstavbou špecializovaného zariadenia sociálnych služieb. Minulý piatok nám župan Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič a starosta obce Moravský Svätý Ján Anton Emrich oficiálne odovzdali stavenisko a tak sa púšťame do premeny bývalej školy v prírode na moderné ubytovacie a terapeutické priestory s technickým vybavením a bezbariérovým vstupom pre seniorov. V okolí zariadenia tiež vzniknú chodníky a zóny na oddych a šport. Ukončenie výstavby je naplánované v závere roka 2024.

24. 04. 2023